Oferta

Zależy Ci na niebanalnym wnętrzu idealnie dopasowanym do Twoich potrzeb? Skontaktuj się z nami!

 

O Firmie

Biuro projektowe Medyńscy Projektowanie, to zespół młodych kreatywnych osób, dla których sprawą priorytetową jest zadowolenie Klienta. Naszym celem jest tworzenie rozwiązań dostosowanych do Państwa potrzeb i możliwości, które są odzwierciedleniem Państwa upodobań. Współpraca prowadzona w oparciu o informacje na temat Państwa oczekiwań, w połączeniu z naszym poczuciem estetyki i wiedzą zdobytą podczas studiów kierunkowych oraz podczas kilku kolejnych lat pracy w zawodzie, zaowocuje unikatowym projektem spełniającym wszelkie wymagane normy, a jednocześnie będącym swoistym dziełem sztuki.

Projektowanie Wnętrz

W naszej pracowni projektujemy wszelkie typy wnętrz: mieszkalne, użyteczności publicznej, biura itp.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie ze strony Klienta i staramy się realizować nawet najbardziej śmiałe pomysły. Dzięki temu każde tworzone przez nas wnętrze ma niepowtarzalny charakter, będąc jednocześnie dokładnie przemyślanym i dopracowanym pod względem technicznym.

W międzyczasie cały czas staramy się podnosić swoje kwalifikacje uczestnicząc w seminariach, targach i konferencjach. Dzięki temu możemy na bieżąco śledzić pojawiające się nowe trendy w zakresie projektowania wnętrz, meblarstwa i innych oraz budujemy kontakty handlowe, poszerzając w ten sposób krąg naszych partnerów. To z kolei wpływa korzystnie na naszą współpracę z Klientami, ponieważ możemy im zapewnić fachową obsługę, pomoc techniczną oraz oczywiście rabaty u naszych partnerów!

Projektowanie Stron www

Firma zajmuje się również projektowaniem stron internetowych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Proponujemy m.in. statyczne proste strony zbudowane w języku html / PHP (wizytówki), dynamiczne rozwiązania oparte o technologię Ajax i bazy danych MySQL (CMS), projekty logotypów i innej grafiki użytkowej. Więcej...