A A A

Projektowanie Wnętrz Oferta

Projekt Kompleksowy

1. Na pierwszym spotkaniu ustalamy zakres prac, warunki umowy, zapoznajemy się z oczekiwaniami Klienta, poznajemy się nawzajem. Dowiadujemy się od Klienta m.in. jakie kolory mają być zastosowane we wnętrzu, w jakim stylu ma być utrzymane, jakim budżetem będziemy dysponować itp. Pierwsze spotkanie jest bezpłatne i ma charakter informacyjny. Nie udzielamy na nim porad ani nie rowiązujemy problemów aranżacyjnych. Na to przyjdzie czas później.

2. Po uzyskaniu od Klienta odpowiedniej dokumentacji technicznej oraz po wykonaniu pomiarów, przedstawiamy wstępną koncepcję w postaci roboczej wizualizacji, zawierającą proponowany układ funkcjonalny pomieszczeń z rozmieszczeniem ścian działowych i elementów wyposażenia. Jeśli zaproponowane rozwiązania nie satysfakcjonują Klienta w 100%, wówczas po rozmowie i zapoznaniu się z Jego uwagami, dokonujemy odpowiednich poprawek.

3. Następnie sporządzamy pełną wizualizację 3D, zawierającą wszelkie elementy, takie jak meble, sprzęty, dekoracje oraz proponowane materiały wykończeniowe i kolorystykę. Wizualizacja pomaga wyobrazić sobie, jak będzie wyglądało wnętrze po zakończeniu prac. Równocześnie z jej tworzeniem sporządzamy zbiór materiałów wykończeniowych i wyposażenia.

4. W kolejnym etapie sporządzamy projekty w odpowiednich skalach, m.in. projekt posadzek, sufitów podwieszanych, zabudowy kuchennej, projekt rozmieszczenia opraw oświetleniowych, gniazdek, C.O. itp. oraz kosztorys zawierający wszystkie meble gotowe użyte w projekcie, materiały wykończeniowe, sprzęty, oprawy oświetleniowe i inne elementy uwzględnione w aranżacji.

W umowie jest zawarta informacja odnośnie terminów i sposobu rozliczenia.

W momencie podjęcia współpracy, Klient jest zobowiązany do wpłacenia zaliczki, której wysokość określa umowa. Zwykle należność za projekt jest rozbijana na 2 lub 3 raty, w zależności od jego wielkości.

Wizualizacja

Usługa polega na wykonaniu wizualizacji 3D pojedynczego pomieszczenia. W cenie Klient otrzymuje wizualizacje przedstawiające 1 wersję wystroju wnętrza z kilku ujęć oraz możliwość dokonania poprawek przez projektanta. W cenie jest również pisemna informacja o zastosowanych materiałach, meblach i sprzętach oraz wytyczne, gdzie można je zakupić. Usługa jest realizowana on-line, dlatego chcąc z niej skorzystać, Klient musi mieć, o ile to możliwe, codzienny dostęp do maila oraz możliwość odpowiedzi w ciągu max. 24 godzin od otrzymania wiadomości. Tworzenie wizualizacji jednego pomieszczenia wraz z poprawkami trwa, w zależności od wielkości pomieszczenia, od 3-4 dni nawet do tygodnia. Ceny za wizualizacje dla konkretnego metrażu pomieszczeń są zawarte w cenniku.

Jest możliwość zamówienia wizualizacji dla większej liczby pomieszczeń. Wówczas cena za całość zlecenia jest sumą cen za pojedyncze pomieszczenia. Aneks kuchenny w otwartym salonie jest traktowany, jako osobne pomieszczenie.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące usług oferowanych przez nasze studio projektowe.

W przypadku wizualizacji również pobierana jest zaliczka - zwykle w wysokości 50% wartości zlecenia.

Konsultacja

Konsultacja obejmuje jedno spotkanie z architektem wnętrz, trwające około 1-2 godz. w zależności od potrzeb. Przed spotkaniem Klient proszony jest o przesłanie maila z rzutem pomieszczeń, których dotyczyć ma konsultacja oraz jak najwięcej wytycznych odnośnie materiałów, mebli i wyposażenia, jakie muszą znaleźć się we wnętrzu oraz stylu, w jakim ma być utrzymane. Udzielenie tych informacji nie jest konieczne, ale ułatwia projektantowi przygotowanie do rozmowy, z korzyścią dla Klienta. Podczas spotkania projektant może podpowiedzieć jakie kolory dobrać do wnętrza, typy mebli pasujące do danego stylu itp. Może również zaproponować materiały dekoracyjne i ciekawe niestandardowe rozwiązania. Konsultacja jest formą rozmowy, nie obejmuje wizualizacji ani rysunków.

W zależności od potrzeb, spotkanie może odbyć się w naszym biurze, w domu Klienta, na miejscu inwestycji czy w każdym innym dogodnym miejscu. W przypadku wyboru miejsca spotkania poza naszym biurem mogą zostać doliczone koszty dojazdu - tę kwestię ustalamy indywidualnie z każdym Klietem.

Należność za konsultację jest przyjmowana przez projektanta w gotówce bezpośrednio po zakończeniu spotkania.

Nadzór Autorski

Cena za pojedynczą wizytę nadzoru autorskiego jest podana w cenniku. Można zamówić pakiet wizyt (od 5 wizyt wzwyż), wówczas należność za pojedynczą wizytę jest niższa. W przypadku zamówienia pakietu (pełnego lub częściowego) płatność za nadzór jest przyjmowana z góry.