Medyńscy Projektowanie, to mała rodzinna firma, powstała na początku 2012 roku. Jesteśmy dwuosobowym zespołem projektantów, który od ponad 7 lat z powodzeniem projektuje wnętrza w całej Polsce. Każde z nas zajmuje się w firmie dziedziną, która jest mu najbliższa. Urszula - z wykształcenia architekt wnętrz. Łukasz - grafik i webdeveloper. Mamy na swoim koncie ponad 100 zrealizowanych projektów, kilka publikacji w pismach branżowych takich, jak "Decoration&Design" czy "Living Room" oraz wyróżnienia w konkursach wnętrzarskich.

W naszej pracowni projektujemy zarówno wnętrza mieszkalne, biurowe, jak i komercyjne. Staramy się tworzyć niebanalne aranżacje, pamiętając jednocześnie o funkcjonalności i estetyce. Finalnie, projekt jest zawsze wypadkową naszych pomysłów i oczekiwań Klienta. Mamy swój styl, ale nie zamykamy się na inne możliwości, dlatego w naszym portfolio można znaleźć zarówno wnętrza nowoczesne, jak i klasyczne, wnętrza stonowane, ale i mocno nasycone kolorami. Jesteśmy otwarci na sugestie ze strony Klienta i staramy się realizować nawet najbardziej śmiałe pomysły. Dzięki temu, każde tworzone przez nas wnętrze ma niepowtarzalny charakter.

W międzyczasie cały czas staramy się podnosić swoje kwalifikacje uczestnicząc w seminariach, targach wnętrzarskich i konferencjach. Dzięki temu, że na bieżąco śledzimy pojawiające się nowe trendy w zakresie projektowania wnętrz, możemy zapewnić Klientom obsługę na najwyższym poziomie. Współpracujemy ze sprawdzonymi ekipami remontowymi, stolarzami i fachowcami z różnych dziedzin, by móc zapewnić naszym Klientom fachową obsługę od projektu po wykonanie.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszymi projektami i realizacjami.